Strona głównaMotoryzacjaCiekawy rok dla producentów samochodów. Volkswagen zaskakuje ofertą

Ciekawy rok dla producentów samochodów. Volkswagen zaskakuje ofertą

Data:

Wybrane dla Ciebie

Pracodawcy chcą niższego wzrostu płacy minimalnej

Pracodawcy reprezentowani w Radzie Dialogu Społecznego chcą niższej podwyżki...

Walka z wyłudzeniami VAT zapewni Polsce 82 mld zł

Nie od dziś wiadomo, że rząd Beaty Szydło zamierza...

Ile wynosi deficyt Zakładu Ubezpieczeń Społecznych?

Wiemy już, że w październiku w życie wchodzą przepisy...

Emigracja zarobkowa, a skłonność do wyjazdów

Wielu wydaje się, że emigracja zarobkowa wśród Polaków jest...

Czy polski rynek pracy jest nieprzyjazny dla imigrantów?

Nie ma wątpliwości, że polski rynek pracy jest nieprzyjazny...

Mam dużo wątpliwości co do tego, czy kiedykolwiek w historii pojawiła się na rynku lepsza oferta niż ta, którą teraz zaproponował Volkswagen. Czy ryzykuję pisząc, że jest to najlepszy moment na kupienie nowego auta? Nie sądzę.

Aktualnie czasy wyjątkowo nas nie rozpieszczają, dlatego producenci aut prześcigają się w ofertach, by skusić do siebie klientów. Część z nich zapewne odczuła w portfelu wyjątkowość tego roku, ale jednak jeśli ktoś nosił się z zamiarem kupna nowego pojazdu to, mimo wszystko, jest to dobry czas na finalizację.

Zachwalam nową ofertę Volkswagena, ale właściwie co takiego fantastycznego się w niej znajduje?


Jeśli zdecydujecie się na leasing otrzymujecie ubezpieczenie komunikacyjne, aż na rok za złotówkę. To naprawdę bardzo duża oszczędność. To nie wszystko. Wraz z zakupem niektórych modeli otrzymujecie pakiety serwisowe za 539 zł, które obowiązują przez 4 lata.

Wygląda to całkiem nieźle. A jeśli dołożymy do tego dodatkowe ubezpieczenie od utraty pracy, które Volkswagen dorzuca z troski o swoich klientów to czujemy się naprawdę zaopiekowani.

Nie często obserwuje się takie zaangażowanie i taką elastyczność w przygotowaniu oferty dla nowych klientów. Tym bardziej w ogólnoświatowym nienajlepszym czasie. Przewiduję zatem, że akurat dla tej marki samochodów 2020 może być całkiem dobrym sprzedażowo rokiem. Dodatkowo biorąc pod uwagę fakt, że jest producentem jednych z najbardziej ekonomicznych i wydajnych aut na świecie.

A co z tymi, którzy nie chcą wchodzić w leasingi?

Znów zaskoczenie. Na nich też czeka całkiem niezła obniżka. Przy czym zaznaczam, że „całkiem niezła” to jednak mało powiedziane biorąc pod uwagę spadek cen poszczególnych modeli nawet o 30 000, 00 zł. To jest naprawdę duży ukłon w stronę potencjalnych klientów.

Jakie modele łapią się na tę niebagatelną zniżkę? Mowa o Arteon i Touareg. Mniejsza cena obowiązuje też przy zakupie modelu z roku poprzedniego czyli Golfa siódmej generacji. Czyli są to wszystkie te marki, które uznaje się za najoszczędniejsze na liście Volkswagena. Koszty eksploatacji są niskie, a przerwy między przeglądami technicznymi spore. Także patrząc przyszłościowo naprawdę opłaca się być posiadaczem takiego auta.

Podsumowując, czuję się całkowicie usatysfakcjonowany taką ofertą. Jeśli chcecie się bardziej zgłębić w jej szczegóły, wypełnijcie formularz. Ludzie z Volkswagena się do Was odezwą i wyłożą Wam wszystko, czarno na białym.

Newsletter

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x