najlepsze miejsca pracy w Polsce

Najlepsze miejsca pracy w Polsce

Zastanawialiście się jakby to było, dostać pracę swoich marzeń? Do realizacji tego celu być może droga jeszcze daleka. Mimo wszystko na pewno warto znać najlepsze miejsca pracy w Polsce. W firmach znajdujących się na Liście Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2017, którą opracował Instytut Great Place to Work, pracownicy liczyć mogą na dni kreatywności, wspólne śniadania, lekcje gotowania, pokoje gier, relaksu oraz miejsca pracy z dzieckiem i wiele innych bonusów. Podzielono je na trzy kategorie.

Najlepsze firmy zatrudniające poniżej 50 osób

1. Demant Technology Centre

Jest to centrum badań i rozwoju zajmujące się opieką zdrowotną dla osób z niedosłuchem. Firma jest częścią duńskiego koncernu William Demant. Występujące tu bonusy dla pracowników to dni kreatywności oraz wspólne piątkowe śniadania.

najlepsze miejsca pracy w Polsce
2. EDP Renewables Polska

Ta firma zajmuje się energią odnawialną. Wśród największych bonusów przygotowano tak zwane cooking class, czyli dni gotowania. W ich trakcie spotykają się wszyscy zatrudnieni w ostatnim roku z filii w Europie i Brazylii. Wszystko w celu wspólnego gotowania.

3. Mundipharma Polska Sp. z o.o.

Ten podmiot od ponad dwóch dekad pomaga realizować inżynierom i instytucjom badawczym projekty w obszarze nowoczesnej elektroniki. W Polsce jego główna siedziba znajduje się w Katowicach, a oddziały w Bielsku-Białej i Warszawie.

Najlepsze firmy zatrudniające poniżej 500 pracowników

1. Objectivity Bespoke Software Specialists

Jest to firma IT, która w Polsce funkcjonuje od ponad dekady. Pracownicy chwalą ją między innymi ze względu na tak zwane Gold Cards. To nic innego jak sześć dni w roku na wybraną aktywność rozwojową.

najlepsze miejsca pracy w Polsce
2. Prisjakt Poland

Ten szwedzki serwis zakupowy zatrudnia w Krakowie ponad sto osób, którym przygotowano pokój gier, pokój ciszy i relaksu, salę audio-video oraz pokój, w którym można pracować wraz z dzieckiem.

3. Cadence Design Systems

Ta międzynarodowa firma również pomaga inżynierom i badaczom w projektach z zakresu elektroniki. Poza Katowicami w Polsce swoje oddziały ma ona w Warszawie i Bielsku-Białej.

Najlepsze firmy zatrudniające powyżej 500 pracowników

1. Microsoft Sp. z o.o.

Tej firmy chyba nikomu szczególnie przedstawić nie trzeba. Dodajmy więc tylko, że pracownicy tu zatrudnieni mogą liczyć na mentoring i program Pracujący rodzic”. Pomaga on łączyć pracę w okresie ciąży czy po urodzeniu dziecka.

najlepsze miejsca pracy w Polsce
2. Cisco Poland

To z kolei jedna z największych firm z branży IT. Elastyczne godziny pracy, a także darmowe siłownie czy pokoje do odpoczynku to tutaj norma.

3. SII Polska

SII Polska to firma technologiczna posiadająca biura w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, Łodzi i Lublinie. Wśród licznych bonusów znaleźć można tu wspieranie zatrudnionych w ich pasjach.

Znacie te najlepsze miejsca pracy w Polsce? A może w ogóle nie zgadzacie się z tym rankingiem i uważacie, że to Wasz szef jest najlepszy i oferuje Wam to wszystko, na co w innych firmach liczyć byście nie mogli? Chętnie poznamy Wasze zdanie.

Related Post