fotel prezesa Totalizatora Sportowego

Ponad trzydziestu zainteresowanych walczy o fotel prezesa Totalizatora Sportowego

Chcielibyście, aby fotel prezesa Totalizatora Sportowego należał do Was? Była na to szansa, bo do poniedziałku 8 maja zgłaszać można było na to stanowisko swoje kandydatury. Wbrew pozorom wielkiej konkurencji nie ma, bo ubiega się o nie „tylko”… ponad trzydziestu chętnych.

Wymagania

Osoba piastująca ten urząd musi oczywiście mieć odpowiednie kwalifikacje. Tak oto powinna mieć ukończone studia wyższe, minimum pięć lat stażu pracy, korzystać w pełni z praw publicznych, mieć pełną zdolność do czynności prawnych oraz nie podlegać określonym w przepisach prawa ograniczeniom lub zakazom zajmowania stanowiska członka zarządu w spółkach handlowych.

Dodatkowe atuty kandydata to znajomość sektora gier hazardowych i zakładów wzajemnych, doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, czynna znajomość języka obcego czy doświadczenie w zakresie zarządzania grupą kapitałową.

Rozmowy z kandydatami trwać będą od 16 do 30 maja. Ostateczny wynik wyborów poznać powinniśmy do 30 czerwca. Zauważmy, że poza prezesem Totalizator Sportowy z tej grupy wybierze również dwóch członków zarządu.

Related Post