rekordowa kumulacja Lotto

Już wkrótce rekordowa kumulacja Lotto

Najwyższa kumulacja w Lotto to obecnie 58 milionów złotych. Każdy chciałby się wzbogacić o taką kwotę, nawet jeśli mielibyśmy od niej odjąć podatek. To jednak nic, jeśli weźmiemy pod uwagę pieniądze, które będziemy mogli wygrać jesienią. Rekordowa kumulacja Lotto sięgnąć może nawet 400 milionów złotych, choć tak naprawdę nie chodzi o nasza narodową loterię, ale międzynarodowy Eurojackpot.

Zmiana zgodna z ustawą hazardową

Szansę na wygranie tak ogromnych pieniędzy mamy dzięki nowej ustawie hazardowej. Pozwala ona Totalizatorowi Sportowemu nie tylko na oferowanie gier Lotto, ale również gier przez internet oraz tzw. multijurysdyjkcyjnych, a więc oferowanych w innych krajach. Sam TS potwierdza natomiast, że poza tą międzynarodową loterią otworzy także e-kasyno.

Wszystko wskazuje też na to, że nowa gra pojawi się we wrześniu. Może to dziwić, bo możliwe jej wprowadzenie jest już od 1 dnia kwietnia, kiedy to nowa ustawa wejdzie w życie.

Chcesz więcej, płać więcej

Wspomnijmy też o kosztach. Obecnie średni kupon TS to koszt 8,7 zł, a więc blisko trzy losy. W Eurojackpot jeden los kosztuje 2 euro, a więc około 9 złotych, do których doliczyć trzeba 25-proc. podatek. Oznacza to, że za jedną szansę na wygraną zapłacimy nawet ponad 11 zł. Mimo wszystko chętnych brakować jednak nie powinno.

Related Post