Strona głównaMotoryzacjaCzy pandemia spowoduje wzrost sprzedaży aut osobowych?

Czy pandemia spowoduje wzrost sprzedaży aut osobowych?

Data:

Wybrane dla Ciebie

Inwestowanie w złoto w Polsce coraz popularniejsze

Złoto wśród Polaków jest coraz popularniejsze. Dlaczego więc inwestowanie...

Co dziesiąta firma narusza przepisy o stawce godzinowej

Państwowa Inspekcja Pracy informuje, że wiele firm narusza przepisy...

Pieczątka dekretacyjna – czym jest i do czego służy?

Pieczątką dekretacyjną posługują się w swojej pracy księgowi. Jej posiadanie...

Fenomen serwisów ogłoszeniowych

W dobie tak szeroko rozwiniętego konsumpcjonizmu, kiedy wszyscy wciąż...

Podniesienie kwoty wolnej od podatku jeszcze w tym roku

Wicepremier Mateusz Morawiecki poinformował, że jeszcze w tym roku...

Ostatnie trzy miesiące były czasem bardzo ciężkim dla każdej branży. Zatrzymanie gospodarki, ostre cięcie kosztów, liczne zwolnienia i czyszczenie kont oszczędnościowych. Na tym mniej więcej od marca skupiali się wszyscy. Prognostycy przewidują załamanie się wielu segmentów gospodarki, inni natomiast spekulują o znacznym wzroście sprzedaży aut samochodowych.

Dlaczego?

Społeczeństwo wciąż obawia się zakażenia dlatego szerokim łukiem omijają transport publiczny. Znacznie bezpieczniej czują się w swoim aucie, z daleka od tłumów obcych ludzi. W Wielkiej Brytanii przeprowadzono badania, z których wynika, że aż 64% badanych kupi samochód ze względu na obawy przed wirusem.

Postanowiliśmy przyjrzeć się temu bliżej i zbadać czy w obecnej, niezbyt łatwiej sytuacji finansowej, użytkownicy dróg będą mogli pozwolić sobie na zakup auta. Pod lupę wzięliśmy najpopularniejszego niemieckiego producenta jakim jest Volkswagen.

Co ciekawe, nie zobaczyliśmy podniesionych cen jak u innych firmy, a dość spore obniżki i cały pakiet dodatków, które chyba nigdy nie były tak atrakcyjne. Zresztą, sami sprawdźcie!

Co oferuje Volkswagen w dobie pokoronawirusowej?

Przede wszystkim obniżki sięgające 20 000 zł, a w niektórych przypadkach nawet 30 000,00 zł. Mowa tu o modelach takich jak Golf siódmej generacji, Arteon, Touareg. Biorą pod uwagę też to, że auta tego producenta należą do jednych z najoszczędniejszych to jest to naprawdę bardzo ciekawa propozycja.

Co jeszcze?

Ubezpieczenie komunikacyjne na rok za 1 zł dla pozostałych kredytów. Ale to wciąż nie wszystko. Będąc klientem Volkswagena możecie mieć przegląd za jedynie 539 zł.

To co zaskoczyło i jednocześnie ucieszyło nas najbardziej to przygotowanie oferty tak, że naprawdę poczuliśmy się zaopiekowani, gdy dowiedzieliśmy się, że Volkswagen mając świadomość tego jak kruchy obecnie jest rynek oferuje ubezpieczenie od utraty pracy. Aby takie zabezpieczenie otrzymać należy mieć auto w leasingu i ratę nie większą niż 6 000 zł. Ubezpieczenie obowiązuje przez 12 miesięcy.

Wczytaliśmy się w oferty innych producentów aut osobowych i musimy przyznać, że żadna nas tak nie zachwyciła jak ta Volkswagena właśnie. Co prawda, poszczególne obostrzenia dopiero przestają obowiązywać i cały świat powoli budzi się po tej koronawirusowej śpiączce, więc dajemy szansę też innym markom. Apelujemy jednak, że w obecnej sytuacji kto pierwszy ten lepszy. Trzymamy rękę na pulsie. Chętnie prześwietlimy też inne oferty.

Jeśli obudziliśmy Waszą ciekawość i sami chcielibyście prześledzić szczegóły oferty to wypełnijcie FORMULARZ, Volkswagen odezwie się do Was i poinformuje o wszystkich szczegółach tej wyjątkowej oferty. My ten sposób przetestowaliśmy i nas nie rozczarował.

Newsletter

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x