wirtualne monety

Allegro wprowadza wirtualne monety

Serwis aukcyjny Allegro wprowadza własną walutę. Wirtualne monety będą przyznawane za zakupy na kwotę minimum 60 zł z poziomu aplikacji mobilnej. Następnie wymienić je będzie można na kupony zniżkowe.

Zasady działania

Sam program lojalnościowy nie jest zbyt skomplikowany i służy promocji zakupów robionych z poziomu urządzeń mobilnych. Otóż za zakup produktu wycenionego na 60 zł użytkownik otrzyma 6 monet. Kiedy uzbiera ich dwadzieścia, będzie mógł je wymienić na bon o wartości 20 zł. Warto zauważyć, że jeśli produkt będzie droższy i tak otrzymamy za niego tylko sześć monet.

Poza tym programowi podlegają tylko aukcje spełniające tak zwany „Standard Allegro”. Przede wszystkim będą to tylko aukcje Kup Teraz”. Liczyć się natomiast nie będą licytacje. Ważne jest również to, że do kosztów zakupu nie liczy się wartość przesyłki. Same zakupy opłacone muszą być z kolei za pomocą PayU.

Wykluczenia

Nie wszystkie działy zostały objęte tą promocją. Wykluczone zostały z niej:

* Elektronika > Konsole i automaty > Microsoft Xbox 360 > Zdrapki,
* Elektronika > Komputery > Internet,
* Elektronika > RTV AGD -> Karty Allegro,
* Elektronika > Telefony i Akcesoria > Pre-paid,
* Kultura i rozrywka > Gry > Komputerowe PC,
* Kultura i rozrywka > Gry > Gry online (MMO),
* Komputery › Oprogramowanie › Internet,
* Kultura i rozrywka > Gry > Gry na konsole > Doładowania.

Limity

Ważne są także limity, jakie mają wirtualne monety. Otóż dziennie będzie można ich zdobyć nie więcej niż 60, a w miesiącu 120. Górna granica to natomiast 400 monet. Wykorzystać trzeba je w ciągu pół roku na zakupy produktu o wartości minimum 50 zł.

Related Post