Strona głównaGospodarkaNie tylko prąd, czyli co oferuje nam w pakiecie firma Tauron?

Nie tylko prąd, czyli co oferuje nam w pakiecie firma Tauron?

Data:

Wybrane dla Ciebie

Rząd wprowadzi maksymalne stawki podatku od deszczu

Już w wakacje rząd wprowadzić może maksymalne stawki podatku...

Samodzielna Księgowość – tak czy nie?

Biznesmeni, którzy chcą samodzielnie prowadzić księgowość muszą pamiętać o kilku ważnych krokach. Aby firma działała trzeba wskazać podmiot, który będzie zajmował się księgowością: od zleceń dla biur rachunkowych, przez własnego księgowego, po samodzielne prowadzenie księgowości.

Podniesienie kwoty wolnej od podatku jeszcze w tym roku

Wicepremier Mateusz Morawiecki poinformował, że jeszcze w tym roku...

Zalety faktoringu dla sektora usługowego

Sektor usługowy, będący jednym z dynamicznie rozwijających się obszarów...

Czy polski rynek pracy jest nieprzyjazny dla imigrantów?

Nie ma wątpliwości, że polski rynek pracy jest nieprzyjazny...

Chyba nikt nie wyobraża sobie życia bez prądu. To oczywiste i nie podlega żadnej dyskusji. Niektóre oferty dostawców energii elektrycznej mogą nas jednak mocno zaskoczyć. Poza prądem w ich ofertach znaleźć możemy bowiem wiele usług dodatkowych. Podobnie do sprawy podchodzi Tauron. Przyjrzyjmy się więc, co oferuje nam w pakiecie firma Tauron?

Szklarz, ślusarz i hydraulik

Zacząć należy od tego, że Tauron już wcześniej oferował kilka usług dodatkowych. Klienci mogli dotychczas skorzystać z usług Elektryka 24H, Serwisanta 24H, GazPomocy 24H i Serwisanta Gazowego 24H. Teraz do oferty dołączyły usługi PLUS. Tak oto w ramach usług Serwisant 24H PLUS i Serwisant Gazowy 24H PLUS klienci mogą też skorzystać z pomocy hydraulika, jeśli awarii ulegnie wewnętrzna instalacja wodna i kanalizacyjna. Do wykorzystania jest również wsparcie ślusarza, kiedy uszkodzone zostaną zamki drzwi zewnętrznych i szklarza, jeśli uszkodzeniu ulegną szyby w oknach zewnętrznych.

W zgodzie z potrzebami

Jednocześnie to, co oferuje nam w pakiecie firma Tauron, jest zgodne z naszymi potrzebami. Tak przynajmniej twierdzi ten dostawca energii, który poprzedził wszystko stosownymi badaniami.

Dla samych klientów największym bonusem mają być jednak niższe ceny. Stawiając na pakiet Prąd z Serwisantem 24H PLUS, uzyskać można w bonusie nawet 30 zł zwrotu za energię. Przy pakiecie Serwisanta Gazowego 24H PLUS bonus ten wynosi 25 zł.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x