co oferuje nam w pakiecie firma Tauron

Nie tylko prąd, czyli co oferuje nam w pakiecie firma Tauron?

Chyba nikt nie wyobraża sobie życia bez prądu. To oczywiste i nie podlega żadnej dyskusji. Niektóre oferty dostawców energii elektrycznej mogą nas jednak mocno zaskoczyć. Poza prądem w ich ofertach znaleźć możemy bowiem wiele usług dodatkowych. Podobnie do sprawy podchodzi Tauron. Przyjrzyjmy się więc, co oferuje nam w pakiecie firma Tauron?

Szklarz, ślusarz i hydraulik

Zacząć należy od tego, że Tauron już wcześniej oferował kilka usług dodatkowych. Klienci mogli dotychczas skorzystać z usług Elektryka 24H, Serwisanta 24H, GazPomocy 24H i Serwisanta Gazowego 24H. Teraz do oferty dołączyły usługi PLUS. Tak oto w ramach usług Serwisant 24H PLUS i Serwisant Gazowy 24H PLUS klienci mogą też skorzystać z pomocy hydraulika, jeśli awarii ulegnie wewnętrzna instalacja wodna i kanalizacyjna. Do wykorzystania jest również wsparcie ślusarza, kiedy uszkodzone zostaną zamki drzwi zewnętrznych i szklarza, jeśli uszkodzeniu ulegną szyby w oknach zewnętrznych.

W zgodzie z potrzebami

Jednocześnie to, co oferuje nam w pakiecie firma Tauron, jest zgodne z naszymi potrzebami. Tak przynajmniej twierdzi ten dostawca energii, który poprzedził wszystko stosownymi badaniami.

Dla samych klientów największym bonusem mają być jednak niższe ceny. Stawiając na pakiet Prąd z Serwisantem 24H PLUS, uzyskać można w bonusie nawet 30 zł zwrotu za energię. Przy pakiecie Serwisanta Gazowego 24H PLUS bonus ten wynosi 25 zł.

Related Post