w co inwestować w roku 2017

Szybki sposób na zarobek, czyli w co inwestować w roku 2017?

Każdy z nas myśli o szybkim i przede wszystkim pewnym zysku. Mimo wszystko znalezienie odpowiedniej opcji inwestycyjnej nie jest łatwe. Wielu do takich inwestycji zabiera się bez żadnego przygotowania, a co gorsza także i wiedzy, co może skończyć się stratą dużej gotówki. Jeśli także i Wy dopiero wkraczacie w świat finansów i inwestycji oraz nie wiecie, w co zainwestować, aby w kilka miesięcy zyskać naprawdę sporo, postaramy się Wam pomóc. Tak więc w co inwestować w roku 2017?

DE30

Jeśli jesteście niecierpliwi i chcielibyście zarobić jak najszybciej, polecamy Wam niemieckie spółki DE30. Najlepsze spółki w tym kraju pod koniec ubiegłego roku wyglądały bardzo dobrze i utrzymały swoje pozycje, mimo zachwiań na rynku. Nie inaczej powinno być również i teraz. Inwestycja w te spółki nie powinna więc przynieść straty.

Platyna zamiast złota

Wcale nie najlepszym pomysłem mogą być inwestycje w złoto, które od kilku miesięcy traci na wartości. Taki trend może się utrzymać, na co wpływ mogą mieć rosnące ceny stóp procentowych w Stanach Zjednoczonych.

w co inwestować w roku 2017

W zamian postawić możecie na platynę, która wprawdzie też taniała, ale w przemyśle wykorzystywana jest tak często, że bez wątpienia ponownie wróci na swoje tory.

Pszenica

Jak się okazuje, nie trzeba być rolnikiem, aby zarobić na pszenicy. Otóż wielu specjalistów zauważa, że ostatnie wysokie spadki tego zboża mogą przyczynić się do tego, że farmerzy zainteresują się innymi surowcami. To z kolei będzie oznaczać mniejszą podaż, a to już przekłada się natomiast na jej wyższe ceny.

w co inwestować w roku 2017

Co więcej, mimo iż jest to nieco wróżenie z fusów, ale możliwe są też klęski żywiołowe, które również będą sprzyjać podwyższaniu cen pszenicy.

Mix meksykańsko-węgierski

Jeśli skupiasz się tylko na głównych walutach, a więc euro, dolarach czy frankach warto, abyś zainteresował się też tymi znacznie bardziej egzotycznymi. Szczególnie dobrze wypada tutaj relacja peso do forinta, a więc dwóch walut na rynkach wschodzących. Specjaliści zauważają, że peso jest obecnie jedną z najbardziej niedowartościowanych walut, podczas kiedy forint tą najbardziej przewartościowaną. Warto wziąć to pod uwagę przy swoich transakcjach.

Bez wątpienia to jedne z najlepszych przykładów tego, w co inwestować w roku 2017. Czy przewidywania specjalistów się sprawdzą? To oczywiście w jakimś stopniu zagdaka, choć istnieje spore prawdopodobieństwo, że rzeczywiście dadzą one zarobić.

Related Post